BIURO PERKRAUSTYMAS

 

Kaip perkraustyti biurą

Perkraustyti mažą ar didelį biurą galima greitai, paprastai ir patogiai. Užtenka skambučio perkraustymo kompanijai. Gavę užklausą, atsakingi perkraustymo kompanijų asmenys susisieks su Jumis. Jūs gausite išsamią konsultaciją ir atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susijusius su artėjančiu perkraustymu.


Persikraustykite neprarasdami klientų


Jums patogiu metu, atsakingas perkraustymo įmonės darbuotojas atvyksta į Jūsų biurą, apžiūri perkraustomus daiktus, atsako į Jūsų klausimus. Vėliau pateikia preliminarią perkraustymo darbų kainą. Žinodami perkraustymo kainą ir darbų trukmę, Jūs galite planuoti biudžetą, apskaičiuoti savo išlaidas, suplanuoti laiką taip, kad Jūsų klientai, dėl biuro perkėlimo, nepajustų jokių nepatogumų.


Pasiruošimas perkraustymui

Gerai pasiruošti perkraustymui užima nemažai laiko. Perkraustymo kompanijos Jums siūlo taupyti savo laiką ir pinigus – profesionali perkraustymo įmonė suplanuos visą perkraustymo darbu eigą. Tinkamas planavimas gali žymiai sumažinti perkraustymo laiką, jo pasekmes, tuo pačiu ir Jūsų išlaidas.


Perkraustymas


Perkraustymo dieną sutartu laiku, perkraustymo įmonės darbuotojai atvyksta į Jūsų biurą, jei reikia išmontuoja baldus, juos supakuoja, sudeda į kartonines dėžes dokumentus, supakuoja biuro įrangą, org. techniką. Paruoštus daiktus pradeda krauti į perkraustymo sunkvežimį.

Serveriai ir telefonai atjungiami prieš pat išvykimą. Taip jūs turite galimybę naudotis ryšių ir informacijos kanalais iki paskutinės minutės.


Persikrausčius į naują biurą


Visi daiktai pristatyti į naują vietą. Perkraustymo įmonės darbuotojai pradeda daiktų išpakavimo ir baldų surinkimo darbus. Visi baldai ir biuro įranga sustatomi į Jūsų nurodytas vietas.

Kad Jūsų biure darbas prasidėtų pirmąją persikraustymo dieną, perkraustymo įmonės darbuotojai pirmiausia turėtų sutvarkyti darbo vietas. Taip Jūsų darbuotojai turės telefono, interneto ryšį ir galės pradėti dirbti savo tiesioginį darbą. Po to galima išpakuoti ir surinkti spintas, lentynas, išpakuoti ir parengti darbui organizacinę techniką, į savo vietas sudėti dokumentus. Galiausiai išvežamos naudotos pakavimo medžiagos.

Baigus perkraustymo darbus

Jūs kruopščiai patikrinate perkraustytą savo turtą – ar viskas atvyko, ar nėra pažeidimų. Po to pasirašote darbų atlikimo aktą.

Kiekviena perkraustymo kompanija bus dėkinga, jei Jūs pasidalinsite savo nuomone ir įspūdžiais apie atliktą perkraustymą, parašysite rekomendaciją.

Kitą dieną po perkraustymo

Dažniausiai, persikrausčius į naują biurą, atsiranda smulkių buitinių rūpesčių, kuriuos norite greitai išspręsti, pavyzdžiui, kas nors iš darbuotojų nusprendžia pasikeisti darbo vieta su kolega, kam nors nepatinka saulės šviesa, krintanti į naują darbo vietą ir reikia pakabinti žaliuzes, galbūt reikia perkelti spintą ar lentyną į kitą vietą ir pan. Profesionali perkraustymo įmonė atsiųs specialistą, kuris padės išspręsti šias mažas smulkmenas.

 

 

 


Perkraustymo įmonės

Didieji miestai

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Šiauliai

Panevėžys

Alytus

APSKRITYS

Alytaus

Kauno

Klaipėdos

Marijampolės

Panevėžio

Šiaulių

Tauragės

Telšių

Utenos

Vilniaus